Twoja kariera z AppYourself

Poznaj nas i stań się częścią zespołu

Story von AppYourself

Nasz Zespół

Około 25 dedykowanych „Apek“ działa każdego dnia, aby uczynić świat nieco bardziej mobilnym dla każdego – niezależnie od wielkości budżetu na marketing czy IT.

Czy to w dziale rozwoju oprogramowania, obsługi klienta, marketingu czy w innych obszarach – w naszych zespołach cross-funkcjonalnych pracujemy nad wspólnymi celami w różnych lokalizacjach i działach.

Poprzez takie “połączenie” działów, posiadamy rzeczywistą wiedzę na temat pracy naszych kolegów. W rezultacie znajdujemy lepsze rozwiązania i doświadczamy mniej problemów w naszej współpracy zespołowej i kulturowej.

Nasze lokalizacje

Z trzema siedzibami w Berlinie, Hanowerze i Łodzi (Polska) jesteśmy obecni na całym świecie z ponad 3.500 aplikacjami. Z aplikacji naszych klientów korzysta regularnie ponad 2,5 miliona użytkowników!

Dodatkowo, oprócz naszych stałych lokalizacji, współpracujemy również w ramach międzynarodowej sieci z ekspertami i partnerami w Wielkiej Brytanii, na Ukrainie, w Rosji, Indiach i w wielu innych krajach.

W AppYourself, świat jest jak w zasięgu ręki . Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku z ekscytującymi ludźmi i różnorodnymi kulturami, to jesteś we właściwym miejscu!

Nasza misja

Stworzona ponad 10 lat temu, ponieważ chcemy uczynić świat bardziej mobilnym dla nas wszystkich, a w szczególności wzmocnić więź między klientami i organizacjami. Aby to się udało, szczególnie mniejsze instytucje bez dużych budżetów na marketing czy IT potrzebują niedrogiego sposobu na tworzenie aplikacji mobilnych.

I Aby być naprawdę pomocnym dla wielu wspaniałych restauratorów, fryzjerów, usługodawców, rzemieślników, kobiet oraz przedsiębiorców, wszystko to musi działać bardzo prosto, wespół z codzienną biznesową działalnością i bez programowania.

I właśnie w tym miejscu wkraczamy my z samodzielnym zestawem do budowy aplikacji: AppYourself!

Nasze oprogramowanie jako usługa jest stale rozwijane aby stać się wiodącą platformą aplikacji w nadchodzących latach.

Masz pytania dotyczące wolnych miejsc pracy?

Po prostu zadzwoń do nas: +48 795 569 050

Nasze zasady współpracy

Praca pochłania wiele czasu w życiu każdego człowieka – czy to na miejscu w biurze, czy zdalnie w domu. Dlatego postawiliśmy sobie za cel zorganizowanie życia zawodowego w taki sposób, aby chodzenie do pracy sprawiało nam przyjemność i abyśmy wspólnie tworzyli pozytywne doświadczenia i schematy. W organizacji naszej pracy kierujemy się następującymi zasadami.

 

Przyjemność z wykonywania zadań

Jesteśmy przekonani, że jeśli coś sprawia Ci przyjemność, będziesz to robił z pełnym entuzjazmem. Tylko w ten sposób można rozwijać się we własnym zakresie odpowiedzialności i stale się doskonalić! Dlatego zapewniamy najlepsze możliwe dopasowanie zadań i preferencji zawodowych!

 

Radość z odpowiedzialności

Jesteśmy małą firmą, w której liczy się każdy członek zespołu. Dlatego posiadanie własnego obszaru odpowiedzialności jest dla nas bardzo ważne! Nie musisz robić wszystkiego sam, ale każdy jest odpowiedzialny za to, aby jego własny obszar odpowiedzialności rozwijał się i rozkwitał.

 

Radość z wyników

Możesz spędzić cały dzień na robieniu różnych rzeczy, a wieczorem wrócić do domu całkowicie zmęczony. No, ale czy coś przez to osiągnąłeś? Czy Twoje zajęcia miały sens, czy osiągnąłeś jakiś rezultat, jakiś efekt? Szukamy ludzi, którym zależy na wyniku i w pełni akceptują drogę do jego osiągnięcia – nigdy na odwrót!

 

Radość z wzajemnego wsparcia

Zgodnie z maksymą: „Nikt nie może robić wszystkiego“, pracujemy w wielofunkcyjnych zespołach i wspieramy się nawzajem. Jeśli czegoś nie potrafisz zrobić, to nie jest to problem (patrz kultura uczenia się)! Po prostu otrzymujemy wsparcie od kolegów i uczymy się czegoś po drodze. Wspólne popełnianie błędów to wspólna nauka!

 

Kultura błędów Kultura uczenia się

Wspólne popełnianie błędów to wspólna nauka! Dlatego właśnie błędy są częścią naszej codziennej pracy. Ale co to właściwie jest błąd? W każdym razie ważne jest, abyśmy nie powtarzali tych samych błędów i abyśmy przekształcili nasze błędy i porażki w konstruktywny proces uczenia się.

 

Śmiej się więcej a narzekaj mniej

Świat na zewnątrz jest często nieprzyjazny i sprawia że jesteśmy osamotnieni! Dlatego ważne jest dla nas poczucie humoru w naszych relacjach i dobra zabawa w pracy. Nie oznacza to imprezowania 24/7 czy nie udzielania konstruktywnej krytyki, ale celebrowanie humoru w życiu codziennym! Zawsze jednak znajdzie się powód aby zorganizować imprezę …

Start typing and press Enter to search